Międzynarodowe Stowarzyszenie Nawozów – GoudenKorrel® oficjalnym członkiem IFA

Z radością informujemy, że firma GoudenKorrel® została dumnym członkiem cenionego Międzynarodowego Stowarzyszenia Nawozów (IFA). Ten ważny krok dla  stanowi kamień milowy dla GoudenKorrel® i dodatkowo umacnia zaangażowanie naszej firmy w zrównoważone rolnictwo i najlepsze praktyki światowego przemysłu nawozowego.

Oficjalny certyfikat otrzymaliśmy podczas konferencji IFA 2023 „Where Food and Energy Markets Meet”, która odbyła się w Pradze w dniach 22-24 maja.

Certyfikat IFA

Dołączając do IFA, GoudenKorrel® chce zwiększyć swój wpływ na branżę, współpracować ze światowymi liderami i przyczynić się do rozwoju zrównoważonych praktyk nawozowych na większą skalę. Jako członek IFA, GoudenKorrel® uzyskuje dostęp do różnorodnej sieci ekspertów, co pozwala pozostać w czołówce trendów branżowych, badań i postępów politycznych.

Członkostwo GoudenKorrel® w IFA bezproblemowo wpisuje się w ich misję promowania zrównoważonego rolnictwa i wspierania rolników na całym świecie. Przestrzegając rygorystycznych norm IFA, firma GoudenKorrel® będzie nadal produkować nawozy wieloskładnikowe, dla których priorytetem jest zarządzanie środowiskiem, efektywne gospodarowanie zasobami i ogólny dobrostan społeczności rolniczej.

Ponadto współpraca GoudenKorrel® z IFA będzie sprzyjać wymianie wiedzy i ułatwiać opracowywanie innowacyjnych rozwiązań w celu sprostania wyzwaniom stojącym przed światowym sektorem rolnictwa. Wspólnie będziemy działać na rzecz promowania odpowiedzialnego stosowania nawozów, minimalizowania wpływu na środowisko i optymalizacji wartości odżywczej upraw.

GoudenKorrel® wyruszając w tę ekscytującą podróż z International Fertilizer Association, jako firma pozostaje zaangażowana w dostarczanie wysokiej jakości nawozów, które umożliwiają zrównoważone rolnictwo, jednocześnie odżywiając planetę dla przyszłych pokoleń. Nasze członkostwo w IFA podkreśla niezachwiane zaangażowanie w doskonałość i ciągłe doskonalenie w branży nawozów.

Annual conference IFA 2023