AGROTECH KIELCE 2024

Nawóz mineralny z polihalitu uhonorowany na gali wręczenia nagród „Złoty Medal” Targów Kielce 2024. Tradycją Targów AGROTECH i jednym z najistotniejszych wydarzeń tej imprezy, jest uroczysta gala wręczenia nagród za najlepsze produkty rolnicze prezentowane na Targach. W tym roku największa impreza rolnicza odbyła się w dniach 8-10.03.2024 r. To już kolejny rok z rzędu kiedy odbieramy nagrodę za nasze innowacyjne produkty. Komisja doceniła nasz produkt POLISULMAG za bogaty skład (K, S, Ca, Mg, Na),  minimalną zawartość toksycznych chlorków, wysoką rozpuszczalność oraz innowacyjną, zaawansowaną technologię G2D (Grind to Dust Technology™). Dodatkową zaletą nawozu jest również czas jego działania,  produkt jest dostępny dla roślin do 3 miesięcy, stopniowo uwalniając składniki odżywcze.  Nie powoduje zakwaszenia i zasolenia gleby.  Nawozy mineralne z polihalitu produkowane są w Zakładzie Produkcji Nawozów Wieloskładnikowych w Lubieniu Kujawskim.

Liczby mówią same za siebie, 29. edycja targów Agrotech zapisują się jako rekordowe pod względem liczby osób zwiedzających. Od 8 do 10 marca Targi Kielce gościły blisko 71 tysięcy osób z Polski i zagranicy.  Ofertę swoich produktów zaprezentowało 520 firm z 17 krajów.

Drugi dzień targów Agrotech był dla nas równie ekscytujący. Gościem specjalnym na naszym stoisku był Ambasador marki – Grzegorz Bardowski.  Wizyta umożliwiła wymianę doświadczeń i informacji na temat stosowania nawozów marki GoudenKorrel, licznym uściskom dłoni nie było końca. Zawsze jesteśmy mile zaskoczeni ciepłym przyjęciem naszego gościa. Dzień trzeci cieszył się największą liczba odwiedzających, dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszymi produktami. Jak zawsze jest nam niezmiernie miło udzielić informacji, doradzić i wymieniać doświadczenia związane z uprawą roślin.

Targi AGROTECH ogrywają dla nas ważną rolę, stanowią wspaniałą okazję do pogłębienia relacji z klientami i partnerami handlowymi. Jeszcze raz dziękujemy za spotkanie!