AGROSHOW BEDNARY 2023!

Największa rolnicza wystawa plenerowa w Europie, jak co roku, odbyła się w dniach 22-24.09.2023 r.  w Bednarach/ k. Poznania.

W tegorocznym wydaniu targów wzięło udział ponad 700 wystawców i 120 tyś. odwiedzających. Wydarzenie odbywające się na terenach dawnego lotniska od 22 lat, na stałe wpisało się w kalendarz polskich imprez rolniczych. Wśród wystawców AgroShow 2023 znalazły się firmy oferujące maszyny, urządzenia rolnicze, przedsiębiorstwa oferujące środki produkcji, wyposażenie gospodarstw, producenci pasz, nawozów, środków ochrony roślin, materiału siewnego, a także firmy świadczące usługi dla rolników, przedstawiciele prasy branżowej, banków i instytucji finansowych.

Atmosfera była gorąca nie tylko ze względu na pogodę. Organizatorzy oraz wystawcy przygotowali wiele niezapomnianych atrakcji m. in. pokazy maszyn rolniczych, konkursy z nagrodami, seminaria i wykłady. Na naszym stoisku, przez całą sobotę, spotkać można było Grzegorza i Anię Bardowskich, których wizyta została przyjęta z dużym entuzjazmem, nie tylko przez dorosłych, ale również najmłodszych uczestników.

Bardzo dziękujemy za przybycie, mamy nadzieję, że wszystkie rozmowy i wymiana doświadczeń zaowocują w przyszłości wysokimi plonami.

Do zobaczenia wkrótce!